O nas

I Made You to multibrandowa platforma z produktami dla dzieci skierowana do świadomych rodziców.

Nie jesteśmy kolejnym miejscem, które za wszelką cenę chce Was nakłonić do niepotrzebnych zakupów. Wokół idei stojącej za I Made You stoją niezależni producenci z miasteczek i miast całej Europy. Zdecydowana większość z nich to również sami rodzice, którzy w trosce o bezpieczeństwo dzieci i środowisko wykorzystują głównie naturalne i organiczne materiały.

Etyczna produkcja oraz zrównoważony rozwój to także wartości, którymi na co dzień kierujemy się my, czyli Ewa, Ola i Michał, zespół stojący za I Made You. 

Jako twórcy I Made You samodzielnie prowadzimy poszukiwania i dobieramy do współpracy kolejne marki. Wcześniej upewniamy się jednak, że spełniają one wszystkie kryteria odpowiedzialnej produkcji, a ponadto są przyjaznymi miejscami, zapewniającymi swoim współpracownikom i dostawcom etyczne standardy pracy. 

Mamy nadzieję, że dzięki I Made You jeszcze więcej rodzin wybierze tych może mniejszych, ale sprawdzonych europejskich wytwórców, co w efekcie przyczyni się do lepszej i bardziej zrównoważonej ekologicznie przyszłości.

Ewa, Ola i Michał

 

I Made You

Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20/5

80-373 Gdańsk

E: hello@imadeyou.com