Wysyłka i płatności

Pre-order

Naszą misją jest sprostanie zrównoważonemu rozwojowi w branży artykułów rodzinnych. Promujemy ideę zamówień przedpremierowych, aby pomóc wyeliminować nadprodukcję i odpady w branży odzieżowej. Zamówienie produktów oznaczonych jako Pre-order będzie stworzone przez nas specjalnie dla Ciebie, niemniej będziemy dążyć do tego, aby zostało zrealizowane możliwie jak najszybciej. W magazynie, do natychmiastowej wysyłki, przechowujemy jedynie niewielkie ilości najpopularniejszych produktów.

Wysyłka

I Made You daje możliwość wysyłki zamówień do wszystkich krajów europejskich w sposób przejrzysty i niedrogi. W momencie dokonywania zamówienia, prosimy o zwrócenie uwagi na koszt wysyłki.

Oferujemy BEZPŁATNĄ eko wysyłkę dla zamówień powyżej 149zł.

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Obecnie oferujemy następujące terminy dostaw:

 • Jeśli produkt znajduje się na magazynie:
  Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
 • Jeśli produkt widnieje jako zamówienie pre-order:
  Wysyłka zależy od konkretnego produktu i czasu produkcji. W tym wypadku prosimy o sprawdzenie czasu wysyłki na podstronie produktu

Ponadto oferujemy dwie opcje wysyłki:

 • Eko wysyłka (zrównoważona)
  Przesyłka zostanie nadana, gdy wszystkie zamówione pozycje będą dostępne. Oznacza to, że przedmioty, które są na stanie, mogą czekać na te, które zostały zamówione w opcji pre-order. Zalecamy tę opcję wysyłki, aby uniknąć nadmiernej emisji CO2.
 • Wysyłka komfortowa
  Wysyłka będzie podzielona na osobne paczki w zależności od czasu realizacji przedmiotów z zamówienia. Oznacza to, że przedmioty znajdujące się na stanie zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych, natomiast te zamówione w opcji pre-order zgodnie z informacjami podanymi przy danym produkcie.

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem DHL Parcel z naszego magazynu w Krakowie. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 1-2 dni od momentu nadania paczki.

Jak mogę śledzić moją przesyłkę?

Gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz informacje o możliwości śledzenia przesyłki za pośrednictwem e-maila.

Możesz również w każdej chwili śledzić postęp realizacji zamówienia, logując się na swoje Konto.

Płatności

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Nie przechowujemy żadnych danych dotyczących Twojego konta bankowego. Transakcje w naszym sklepie internetowym są obsługiwane przez bezpieczną platformę płatniczą, w związku z czym wszelkie płatności, których dokonujesz na naszej stronie, są całkowicie bezpieczne.