Wysyłka i płatności

Pre-order

Naszą misją jest sprostanie zrównoważonemu rozwojowi w branży artykułów rodzinnych. Promujemy ideę zamówień przedpremierowych, aby pomóc wyeliminować nadprodukcję i w szczególności odpady w branży odzieżowej. Zamówienie produktów oznaczonych jako Pre-order będzie stworzone przez nas specjalnie dla Ciebie, niemniej będziemy dążyć do tego, aby zostało zrealizowane możliwie jak najszybciej. W magazynie, do natychmiastowej wysyłki, przechowujemy jedynie niewielkie ilości najpopularniejszych produktów.

Wysyłka

I Made You daje możliwość wysyłki zamówień do wszystkich krajów europejskich w sposób przejrzysty i niedrogi. W momencie dokonywania zamówienia, prosimy o zwrócenie uwagi na koszt wysyłki.

Oferujemy BEZPŁATNĄ wysyłkę dla zamówień powyżej 149zł (nie dotyczy produktów marki Good Wood oraz Sklejkove)

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Obecnie oferujemy następujące terminy dostaw:

 • Jeśli produkt znajduje się na magazynie:
  Zazwyczaj wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych. Możliwe odstępstwa – prosimy o sprawdzenie informacji na podstronie konkretnego produktu.
 • Jeśli produkt widnieje jako zamówienie pre-order:
  Wysyłka zależy od konkretnego produktu, czasu produkcji oraz miejsca wysyłki. W tym wypadku prosimy o sprawdzenie czasu wysyłki na podstronie produktu.

Przesyłka zostanie nadana, gdy wszystkie zamówione pozycje będą dostępne. Oznacza to, że przedmioty, które są na stanie, mogą czekać na te, które zostały zamówione w opcji pre-order. 

  Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem DHL Parcel lub InPost z naszego magazynu w Gdańsku lub bezpośrednio od producenta z innym przewoźnikiem. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 1-2 dni od momentu nadania paczki.

  Jak mogę śledzić moją przesyłkę?

  Gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz informacje o możliwości śledzenia przesyłki za pośrednictwem e-maila.

  Możesz również w każdej chwili śledzić postęp realizacji zamówienia, logując się na swoje Konto.

  Odbiór osobisty

  Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówień w naszym showroomie w Gdańsku. W przypadku chęci skorzystania z tej opcji prosimy o zaznaczenie jej w procesie zakupowym oraz kontakt z nami za pomocą emaila na info@imadeyou.com (najlepiej odpowiadając na email z potwierdzeniem zamówienia) lub pod telefonem 605 645 777.

  Adres do odbioru osobistego:

  Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20 / 5
  80-373, Gdańsk

  Płatności

  Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

  Nie przechowujemy żadnych danych dotyczących Twojego konta bankowego. Transakcje w naszym sklepie internetowym są obsługiwane przez bezpieczną platformę płatniczą, w związku z czym wszelkie płatności, których dokonujesz na naszej stronie, są całkowicie bezpieczne.