Procedura zwrotu

Prawo do odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin odstąpienia wynosi 14 dni od dnia, w którym Państwo lub wskazana przez Państwa osoba trzecia, nie będąca przewoźnikiem, weszli w posiadanie towaru.

WAŻNE!
Zwrot dotyczy tylko pełnowartościowego towaru, który nie był noszony lub używany. Musi on być w takim samym stanie w jakim Państwo go otrzymali, z metkami i w oryginalnym opakowaniu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub e-mail). Aby dotrzymać terminu odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać do nas taką informację przed upływem terminu 14 dni.

Zawsze można skontaktować się z nami w sprawie wszelkich pytań dotyczących zwrotu pod adresem info@imadeyou.com.

Reklamacje

Prosimy o sprawdzenie zamówienia po jego otrzymaniu i natychmiastowy kontakt z nami, jeśli przedmiot okazał się wadliwy, uszkodzony lub jeśli otrzymali Państwo niewłaściwy produkt, abyśmy mogli jak najszybciej podjąć działania naprawcze w celu rozwiązania problemu.

Przedmioty nie podlegające zwrotowi

Należy pamiętać, że stroje kąpielowe i bielizna nie podlegają zwrotowi.

Wymiana

Najszybszym sposobem na wymianę produktu, jest zwrócenie niepasującego przedmiotu, a po przyjęciu zwrotu, dokonanie nowego zakupu.

Zwrot nieużywanego towaru

Aby dokonać zwrotu, wystarczy zaznaczyć na formularzu zwrotu, który został dołączony do przesyłki, przedmioty wraz z ilością sztuk, którą chcą Państwo odesłać. Następnie zapakować produkty, które chcą Państwo zwrócić i przesłać je na adres zwrotny:

I Made You Zwroty
Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20/5
80-373 Gdańsk

W celu przyspieszenia procesu prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie wysyłając maila na adres info@imadeyou.com

Zachęcamy do zapakowania odsyłanych produktów w to samo pudełko, w którym je Państwo otrzymali. Prosimy jednak, aby pamiętać o zakryciu lub usunięciu oryginalnej etykiety dostawy znajdującej się na pudełku.

Kupujący jest odpowiedzialny za pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej we własnym zakresie.

Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki do czasu zakończenia procesu zwrotu, w razie gdyby przesyłka do nas nie dotarła. Mamy prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu przedstawienia przez Państwa dowodu jego odesłania.

Zwrot należności

Po otrzymaniu zwracanego towaru, nasz zespół specjalistów sprawdzi go i dokona zwrotu pieniędzy. Pieniądze zostaną zwrócone w takiej samej formie płatności, która została użyta podczas zakupów. Cała procedura zwrotu środków może zająć 14 dni roboczych zanim pieniądze pojawią się na Twoim koncie lub wyciągu z karty kredytowej.

 

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod adresem info@imadeyou.com.

 

Zaktualizowano 04.07.2023